1 februari 2024 - 11:00 - Marokko
In Casablanca heeft de politie afgelopen weekend een Algerijnse man en zijn Marokkaanse vrouw gearresteerd op verdenking van betrokkenheid bij meerdere diefstallen uit auto’s.
De arrestaties werden verricht door de brigade van de gerechtelijke politie van het Anfa-district in Casablanca. De vrouw (28) werd op heterdaad betrapt tijdens een diefstal in een auto in het Anfa-district. Ze gebruikte een elektronisch apparaat dat voorkwam dat de eigenaar van de auto de deuren kon sluiten nadat hij de auto verlaten had.
Lees ook: Marokkaanse diplomate slachtoffer Algerijnse inbreker in Ivoorkust (video)
Intensieve onderzoeken op locatie leidden vervolgens tot de identificatie en arrestatie van de tweede verdachte, haar Algerijnse echtgenoot (48). Hij bleek verantwoordelijk te zijn voor meerdere autodiefstallen in de stad Mohammedia en andere wijken van Casablanca, gebruikmakend van dezelfde werkwijze, aldus politiebronnen.
Bij huiszoekingen in de woning van de verdachten werden meerdere apparaten die bij de diefstallen werden gebruikt, alsook een grote hoeveelheid sieraden en elektronische apparaten die de buit van hun criminele activiteiten vormden, in beslag genomen.
Lees ook: Gezochte Algerijn in Marrakech gearresteerd
Het koppel is in hechtenis genomen en overgedragen aan de gerechtelijke politie van het Anfa-district voor verder onderzoek onder toezicht van het bevoegde Openbaar Ministerie.
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Chinees miljardenproject in Marokko: duizenden banen op komst
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Toeristen riskeren celstraf na kus in moskee (video)
Opmerkelijke uitspraak in Marokko: ontrouwe man hoeft cel niet in
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Spectaculaire redding in Al Hoceima: man vast op steile rotswand (video)
Zieke baby krijgt eindelijk hulp na grootschalig protest in Marokko
Marokkanen eisen opheldering: miljarden verspild aan overheidsauto’s
Vlees in Marokko: "Prijzen zullen nooit meer dalen"