17 maart 2023 - 10:00 - Marokko
Een recente studie uitgevoerd door Cable.co.uk heeft aangetoond dat Marokko in de top vijf staat van landen in Afrika met de goedkoopste internet. Wereldwijd is Marokko 71ᵉ, ver achter Algerije en Tunesië.
Het onderzoek vergeleek 3703 mobiele abonnementen in 219 landen tussen 2 januari 2023 en 1 maart 2023. Egypte staat op de eerste plaats in Afrika met de goedkoopste internet (9,67 dollar, 9ᵉ wereldwijd), gevolgd door Tunesië (14,53 dollar, 21ᵉ) en Libië (18,68 dollar, 36ᵉ).
Lees ook: Het gedrag van Marokkaanse internetgebruikers
In de lijst van goedkoopste mobiele internet in Afrika staat Algerije (42ᵉ wereldwijd) op de vierde plaats met een prijs van 20,51 dollar per maand. Marokko is vijfde met 32,47 dollar per maand. Dit is aanzienlijk hoger dan de prijzen in de andere drie landen in de top vijf van de lijst. Het goedkoopste land ter wereld voor mobiele data is Soedan, terwijl Burundi het duurste land is.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht