11 november 2022 - 07:00 - Wereld
Tijdens een werkbezoek aan de Verenigde Staten is de inspecteur-generaal van de Royal Armed Forces, luitenant-generaal Belkhir El Farouk, in Washington ontvangen door de vice-voorzitter van de Joint Chiefs of Staff van de strijdkrachten van de Verenigde Staten, Christopher W. Grady.
Volgens een verklaring van het Pentagon waren de uitwisselingen tussen de twee militaire verantwoordelijken gericht op samenwerking op veiligheidsgebied, versterking van de militaire paraatheid en andere punten van gemeenschappelijk belang.
Lees ook: Vertegenwoordigers Tsahal bezoeken Marokko
Het Pentagon herinnert er aan dat de Verenigde Staten en Marokko sterke bilaterale militaire betrekkingen onderhouden, die kunnen bijdragen tot het behoud van de stabiliteit en de veiligheid in Noord-Afrika.
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Spanje vreest verlies Sebta en Melilla
Marokkaanse Sahara: nu ook Rusland?
Miss Univers en Marokkaanse verloofde: afrekening op Instagram
Algerije beschuldigt Marokko van "stelen" couscous
Meer dan derde Belg heeft buitenlandse roots
Marokkaanse courgette nekt Europese boeren
Gedwongen tot huwelijk in Marokko, daarna tot seks: Ariane’s strijd
Verplichte cursus voor Marokkanen vóór aankomst in Vlaanderen