9 april 2021 - 12:00 - Marokko
In Taourirt zijn mensen gearresteerd die desinfecterende gel hebben verkocht aan alcoholverslaafden. Vijf alcoholisten zijn overleden nadat ze de gel ook daadwerkelijk hebben opgedronken.
Volgens de krant Assabah zijn de vijf mannen overleden nadat ze desinfecterende gel hebben gedronken die eigenlijk bedoeld is voor het stoppen van de verspreiding van het coronavirus. De lokale politie kwam op het spoor van de verdachten na de vondst van het lichaam van één van de slachtoffers. Kort daarop werden er nog vier lichamen ontdekt. De vijf lichamen zijn overgebracht naar het mortuarium voor een autopsie.
Na onderzoek is de politie van Taourirt erin geslaagd om de mannen die de gel op straat hebben verkocht op te sporen en te arresteren. Bij de aanhouding zijn ook verschillende flessen van de desinfecterende gel in beslag genomen.
De politie doet nog steeds onderzoek naar het misdrijf om alle betrokkenen uiteindelijk te kunnen arresteren.
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Verkrachtingszaak rond Achraf Hakimi wordt complexer
Marokko sterker dan Duitsland in FIFA-ranglijst
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra