17 augustus 2022 - 17:40 - Marokko
Drie brandweermannen zijn omgekomen en twee anderen hebben ernstige brandwonden opgelopen bij een bosbrand in het "Kodiat Tifour"-bos in de regio M’diq.
Volgens de plaatselijke overheid behoorden de dodelijke slachtoffers tot de reddingsteams die de brand bestreden. Hun voertuig stortte tijdens de brandbestrijding in een ravijn, aldus de autoriteiten. De gewonden werden voor behandeling naar een brandwondencentrum in Tanger gebracht.
Lees ook: Dode en zwaargewonde bij bosbrand in Noord-Marokko
Bovendien is volgens voorlopige ramingen ongeveer 90 hectare bos verloren gegaan. De overheid meldt dat de hulpdiensten zich blijven inspannen om de vlammen in te dammen en verdere verspreiding te voorkomen.
Lees ook: Nog meer doden in Noord-Marokko door bosbranden
De brand heeft de tussenkomst van alle betrokken autoriteiten en diensten vereist, die op hun beurt alle mogelijke menselijke en materiële middelen hebben ingezet, inclusief de aanwending van Canadair-vliegtuigen, zo wordt beklemtoond.
Celstraffen en boetes voor bromfietsers in Marokko
Duizenden Marokkaanse truckers in Spanje onder vuur
Marrakech bouwt ondergrondse wegen tegen files
Belangrijke mededeling voor wie via Tanger Med reist
Marokkaanse diaspora: vijf douanevalkuilen die je moet kennen
Vader Nasser Zefzafi voorgedragen voor Nobelprijs
Celstraffen en boetes voor bromfietsers in Marokko
Duizenden Marokkaanse truckers in Spanje onder vuur
Marrakech bouwt ondergrondse wegen tegen files
Vader Nasser Zefzafi voorgedragen voor Nobelprijs
De onbekende passies van Moulay Hassan en Lalla Khadija
Woede over gedrag Ryanair in Marokko
Explosies gehoord in Dakhla, dit is de reden
Influencer lyrisch over Marokkaanse burger van 1 euro