5 juli 2019 - 23:53 - Sport
Bondscoach Hervé Renard was vanavond zichtbaar aangedaan tijdens de persconferentie na de nederlaag van de Atlas Leeuwen tegen Benin en de uitschakeling van Marokko op de Afrika Cup 2019.
Renard verklaarde aan de supporters: "Het enige wat ik wil zeggen is dank aan alle fans die naar Egypte zijn gekomen om ons te steunen. Ik weet dat sommige van hen veel hebben moeten opofferen om te komen."
De Fransman vervolgde: "Ik schaam me voor hen en voor alle mensen die ons al drie jaar steunen. Weet je, in het leven zijn sommigen tegen je, maar dat is gewoon zo. Je moet naar de toekomst kijken en je altijd de positieve dingen herinneren."
Marokko werd vanavond in de 8e finale van de Afrika Cup door Benin uitgeschakeld. De Atlas Leeuwen waren naar Egypte vertrokken als favoriet. Deze vroege uitschakeling betekent waarschijnlijk ook het einde van de missie van Hervé Renard in Marokko.
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko