Marokko: Hervé Renard reageert op berichten over ontslag
Bondscoach Hervé Renard heeft over de berichten over zijn ontslag die maandag door Marokkaanse media werden gepubliceerd, gereageerd.
10 juli 2019 - 18:00 - Sport
Bondscoach Hervé Renard zal in de komende uren zijn ontslag indienen. Dat is althans wat Arryadia bericht.
Volgens de sportzender zal de Fransman zelf ontslag nemen en niet wachten tot hij door de Marokkaanse voetbalbond wordt bedankt.
In de loop van de week staat een meeting gepland bij de voetbalbond, waarna meer duidelijkheid zal worden gegeven over de toekomst van Hervé Renard bij de Atlas Leeuwen. Maar een vertrek blijkt onvermijdelijk.
De informatie werd niet officieel bevestigd. Meerdere geruchten doen de ronde sinds de uitschakeling van Marokko in de 8e finale van de Afrika Cup 2019.
Hervé Renard zal naar geen moeilijkheden hebben om een nieuwe baan te vinden. Meerdere landen hebben reeds interesse getoond in de Fransman, waaronder Saoedi-Arabië, Egypte en zelfs Iran.
Lees meer
Bondscoach Hervé Renard heeft over de berichten over zijn ontslag die maandag door Marokkaanse media werden gepubliceerd, gereageerd.
Bondscoach Hervé Renard heeft alle berichten over zijn aanstaand vertrek van bij het Marokkaans elftal ontkend.
De Marokkaanse voetbalbond zal een flink bedrag moeten betalen om het contract van bondscoach Hervé Renard te beëindigen.
Na een meeting in Skhirat heeft Fouzi Lekjaa, voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond, bevestigd dat Hervé Renard op zondag 21 juli zijn ontslag had ingediend als bondscoach.
Als gevolg van zijn ontslag als bondscoach heeft Hervé Renard openlijk kritiek geuit op de de Marokkaanse voetbalbond en enkele fouten aan de kaak gesteld.