2 juni 2022 - 19:40 - Wereld
Yassine Ben Sellam Lamarti wordt verdacht van een moordpoging en wordt actief gezocht door de Belgische justitie. De 26-jarige wordt als "gevaarlijk" beschreven.
Volgens het Brusselse gerecht rijdt Yassine vermoedelijk in een donkergrijze Mercedes A-klasse met Poolse nummerplaat OP 1943 P.
Lees ook: Marokkaanse bevalt op vlucht Istanbul-Chicago (video)
Yassine Ben Sellam Lamarti kan volgens het opsporingsbericht "gewapend zijn". Hij is 1,80 meter lang, heeft een normale lichaamsbouw en kort donker haar.
Justitie vraagt aan mensen die de twintiger tegenkomen, om niet in te grijpen en de politie onmiddellijk te waarschuwen. Het parket belooft discretie aan tipgevers en wil verder niets over de zaak vrijgeven.
Lees ook: Gevaarlijke Deens Marokkaanse crimineel in Dubai opgepakt (video)
Wie informatie heeft kan de politie contacteren via het gratis nummer 0800/30300 of via de website van de federale politie.
Marokko wordt spil in productie Boeing 737 MAX
Droogte dwingt Marokko tot drastische maatregelen
Marokkaanse watermeloenen breken records
Bouwsector Marokko kraakt onder druk van WK-projecten
Walid Regragui: overwinningen én kritiek
Nieuwe politiebazen in Marokko, ook in Nador en Tetouan
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Spanje vreest verlies Sebta en Melilla
Marokkaanse Sahara: nu ook Rusland?
Miss Univers en Marokkaanse verloofde: afrekening op Instagram
Algerije beschuldigt Marokko van "stelen" couscous
Meer dan derde Belg heeft buitenlandse roots