7 maart 2023 - 08:00 - Sport
FC Barcelona heeft momenteel financiële problemen en zou mogelijk twee spelers moeten verkopen om de transfer van de Marokkaanse international Sofyan Amrabat te kunnen betalen. Amrabat was een belangrijke speler voor Marokko op het WK in Qatar. Zijn transfer naar de Spaanse topclub liep tijdens de winterse transferperiode mis.
Mogelijk kiest FC Barcelona voor een vertrek van de Ivoriaanse international Franck Kessie en de Spanjaard Sergio Busquets, wiens contract aan het einde van het seizoen afloopt. Volgens verschillende bronnen wordt deze optie overwogen om Amrabat aan te kunnen trekken.
Lees ook: Sofyan Amrabat op radar 4 Europese topclubs
"Als Busquets vertrekt, wil Barcelona een vervangende verdedigende middenvelder tekenen, omdat er buiten de 34-jarige speler geen verdedigende middenvelder in het eerste team is. De naam Sofyan Amrabat is genoemd. Hij schitterde in deze positie in Qatar, en hij heeft zeker de capaciteit om dit ook in Catalonië te doen", analyseert Mundo Deportivo.
Lees ook: Sofyan Amrabat: 40 miljoen euro schrikt Liga-clubs niet af
Of FC Barcelona ook daadwerkelijk een speler zal kunnen contracteren deze zomer staat nog niet vast. Donderdag verklaarde de president van La Liga, Javier Tebas, dat de club geen toestemming zal krijgen om spelers te kopen tijdens de zomerstop. De vraag blijft of deze beslissing zal worden gehandhaafd.
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Atlético-ster geniet van vakantie in M’diq (foto’s)
Spanningen op Afrika Cup: onderzoek naar Algerijnse ’anti-Marokko handelingen’
Achraf Hakimi verrast man die hem vormde (video)
Atlas Leeuwen nr 1 in Afrika
Spannende finish: Oumi feliciteert Remco net te vroeg
Marokkaanse logo’s weggehaald door Algerije
Turkse Besiktas weigert Hakim Ziyech
Hakim Ziyech terug naar Turkije?