7 maart 2023 - 08:00 - Sport
FC Barcelona heeft momenteel financiële problemen en zou mogelijk twee spelers moeten verkopen om de transfer van de Marokkaanse international Sofyan Amrabat te kunnen betalen. Amrabat was een belangrijke speler voor Marokko op het WK in Qatar. Zijn transfer naar de Spaanse topclub liep tijdens de winterse transferperiode mis.
Mogelijk kiest FC Barcelona voor een vertrek van de Ivoriaanse international Franck Kessie en de Spanjaard Sergio Busquets, wiens contract aan het einde van het seizoen afloopt. Volgens verschillende bronnen wordt deze optie overwogen om Amrabat aan te kunnen trekken.
Lees ook: Sofyan Amrabat op radar 4 Europese topclubs
"Als Busquets vertrekt, wil Barcelona een vervangende verdedigende middenvelder tekenen, omdat er buiten de 34-jarige speler geen verdedigende middenvelder in het eerste team is. De naam Sofyan Amrabat is genoemd. Hij schitterde in deze positie in Qatar, en hij heeft zeker de capaciteit om dit ook in Catalonië te doen", analyseert Mundo Deportivo.
Lees ook: Sofyan Amrabat: 40 miljoen euro schrikt Liga-clubs niet af
Of FC Barcelona ook daadwerkelijk een speler zal kunnen contracteren deze zomer staat nog niet vast. Donderdag verklaarde de president van La Liga, Javier Tebas, dat de club geen toestemming zal krijgen om spelers te kopen tijdens de zomerstop. De vraag blijft of deze beslissing zal worden gehandhaafd.
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Ticketprijzen Marokko-Niger: 100 tot 20.000 dirham!
Halve finale Marokko-Senegal: om hoe laat en op welke zenders
Hakim Ziyech verlaagt salariseisen
Zege op Tanzania levert Marokkaans elftal flinke premie op