4 oktober 2022 - 07:00 - Sport
Geweldige prestatie voor Marokkaans international Azzedine Ounahi, die voor Angers SCO in Frankrijk speelt. Hij is zojuist verkozen tot een van de vijf beste dribbelaars van Europa voor het seizoen dat net begonnen is.
Op de website Whoscored, die de ranglijst publiceerde van de spelers met de meeste succesvolle dribbels in de vijf grote Europese competities, staat de 22-jarige Marokkaan bij de besten met 22 succesvolle dribbels. Door deze prestatie staat Ounahi op de tweede plaats achter Lionel Messi.
Lees ook: Achraf Hakimi één na beste verdediger ter wereld
De Marokkaanse middenvelder, die sinds het begin van het seizoen het vertrouwen van zijn coach geniet, speelde veel passes (340 in totaal), wat neerkomt op een percentage van 89% geslaagde passes, volgens dezelfde bron. Deze goede vorm kan Marokko enkele weken voor de start van het WK in Qatar ten goede komen.
Lees ook: Mehdi Benatia verkozen tot beste verdediger van Italië
Uit de ranglijst blijkt ook dat Lionel Messi de Europese leider is in deze opgave met 35 geslaagde dribbels. De top drie in het klassement wordt afgesloten door Troyes-middenvelder Rominigue Kouamé met 21 geslaagde dribbels.
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko