3 februari 2023 - 19:00 - Cultuur
Het eerste optreden van de tournee van Gad Elmaleh in Marokko vond plaats op zondag 29 januari in de Studio des Arts Vivants te Casablanca. Comedian Asmaa El Arabi heeft voor de openingsact gezorgd.
De tournee van Gad Elmaleh is van start gegaan op zondag 29 januari 2023 in de Studio des Arts Vivants in Casablanca. De voorstelling ’D’ailleurs’, werd tijdens de eerste van zeven geplande data, gespeeld voor een volle zaal. De Frans-Marokkaanse comedian nodigde de in Casablanca geboren Asmaa El Arabi uit om het voorprogramma te brengen.
Lees ook: Gad Elmaleh middelpunt schandaal in Marokko
Asmaa El Arabi is vooral bekend op sociale media, waar ze met haar vlog ’The Tberguig’ hilarische filmpjes deelt, die doen denken aan de humor van Hanane Fadili en van Gad Elmaleh zelf. Beide artiesten baseren zich op een observatie van de Marokkaanse samenleving en Marokkaanse burgers voor hun werk, schrijft Le360.
Lees ook: Gad Elmaleh openhartig over burnout
De Marokkaanse tournee van Gad Elmaleh was al voor de aanvang een groot succes. Op de zwarte markt liep de prijs van tickets op tot 5000 dirham. De comedian werd op 2M uitgenodigd om over zijn voorstelling te praten en maakte van de gelegenheid gebruik om het publiek op te roepen geen kaartjes te kopen op de zwarte markt. Hij beloofde ook zeer snel terug te komen met nieuwe data en zei dat hij vol ongeduld zit te wachten op de opening van de Grand Theatres in Casablanca en Rabat.
Dochters Prins Moulay Ismaïl maken Ramadan-gebakjes (foto’s)
Langste hangbrug van Afrika in Casablanca geopend (video)
Nieuwe stad in Marokko weigert door dieren getrokken karren
Spanje laat controle Sahara-luchtruim over aan Marokko
Brazilianen verwachten moeilijke wedstrijd tegen Marokkanen
YouTube censureert transfobe video tegen Belgisch-Marokkaanse transgender
Cher verkoopt Marokkaans geïnspireerde villa in Malibu
Dj-koppel Hakim Chatar en Jolien Roets verwelkomen dochtertje Mina Lamia
Amina plots wereldbekend nadat BTS-zanger liedje oppikt
French Montana aangeklaagd voor schietpartij in Miami
Rapper Booba ongewenst in Marokko
The Voice: hoeveel kost de prachtige jurk van Amel Bent?
Buitenlandse filmopnames in Marokko: op weg naar een recordjaar
Nederlandse justitie vervolgt Ali B voor aanranding Ellen ten Damme