16 januari 2024 , 16:30 - Fouad Badel - Sport
Amine Harit stelt dat het Marokkaans elftal klaar is voor een deelname aan de Afrika Cup in Ivoorkust. Hij benadrukt de bereidheid en vastberadenheid van het team om een actieve rol te spelen in het toernooi.
"De spelers van het nationale team zijn volledig klaar om actief deel te nemen aan de finalefase van de Afrika Cup in Ivoorkust," verklaarde Amine Harit aan de website van de Marokkaanse voetbalbond (FRMF). Hij voegde eraan toe dat sinds de aankomst van de Atlas Leeuwen tien dagen geleden in San Pedro, de Ivoriaanse stad waar ze al hun groepswedstrijden zullen spelen, het team de training heeft geïntensiveerd en zich heeft gefocust op het toernooi.
Lees ook: Amine Harit zegt waarom hij Marokko verkiest boven Frankrijk
Amine Harit sprak over het voorbereidingsduel tegen Sierra Leone als een gelegenheid voor hem en zijn teamgenoten om zich aan te passen aan de weersomstandigheden en vertrouwen op te bouwen. Hij merkte op dat "de meeste spelers in hun beste fysieke vorm zijn en klaar zijn om hun uiterste best te doen voor een positief resultaat in deze eerste wedstrijd, om zo krachtig aan het toernooi te beginnen."
Hij bedankte ook de Marokkaanse supporters voor hun steun aan het nationale team en verzekerde dat "de spelers zich zullen inspannen om alle Marokkanen blij te maken door positieve resultaten te behalen in alle wedstrijden."
Lees ook: Amine Harit openhartig: van blessure tot Afrika Cup en toekomst met Marokko
Marokko bevindt zich in groep F samen met Tanzania, de Democratische Republiek Congo en Zambia. Het team zal woensdag zijn eerste wedstrijd spelen tegen Tanzania, gevolgd door de andere groepswedstrijden op 21 en 24 januari.
Zwitserse overleden na verkeersdrama in Marrakech
Chinese techgigant strijkt neer in Marokko
Walid Regragui test elftal tegen Zuid-Amerikaanse grootmachten
Washington dreigt Algerije met sancties na aankoop Russische straaljagers
Verkeer in Al Hoceima komt langzaam weer op gang, meerdere wegen heropend
Nachtelijke aardbeving schrikt Al Hoceima op
Walid Regragui test elftal tegen Zuid-Amerikaanse grootmachten
Marokkaanse zwaargewichten dromen van goud op Glory 105
Marokkaanse voetbalbond: "Walid Regragui blijft definitief!"
Achraf Hakimi heeft bericht voor overstroomd Ksar El Kebir
Marokkaans elftal kent volgende tegenstander, duel in Madrid gepland
Walid Regragui heeft ontslag genomen! Marokko zonder bondscoach op 4 maanden van het WK?
WK-2026: zelfs burgemeester New York zoekt ticket voor wedstrijd Marokko
Fenomenale cijfers voor Lamine Yamal, dé nieuwe Messi van Barça