8 december 2023 - 10:00 - Sport
Ismael Bennacer, Algerijnse international, heeft in een exclusief interview met GoalAr zijn verlangen uitgesproken om samen te spelen met de Marokkaanse international Sofyan Amrabat, momenteel actief bij Manchester United in de Premier League.
Bennacer reageerde op de vraag van een journalist over welke Arabische speler hij graag als teamgenoot zou willen hebben en koos daarbij voor Sofyan Amrabat.
Lees ook: Onvrede over inzet Sofyan Amrabat bij Manchester United
In hetzelfde gesprek gaf Bennacer aan dat hij met Algerije liever de volgende Afrika Cup wint dan de halve finales van het WK-2030 te bereiken.
Lees ook: Sofyan Amrabat’s belofte aan de Marokkanen (video)
De middenvelder, die zes maanden afwezig was wegens een knieblessure, maakte afgelopen weekend zijn comeback op het veld met AC Milan. In de Serie A-wedstrijd tegen Frosinone, die eindigde in een 3-1 overwinning, liet hij opnieuw zijn talent zien.
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko
Youssef En-Nesyri krijgt aanbod dat hij niet kan weigeren