19 april 2024 , 22:00 - Laila Amraoui - Sport
De Marokkaanse international Sofyan Amrabat, die momenteel bij Manchester United speelt, zou in de belangstelling staan van een club uit Londen. Fulham zou een eerste bod hebben uitgebracht op de middenvelder, die na een uitstekende WK-prestatie met Marokko in Qatar 2022 minder speeltijd krijgt bij Manchester United.
Amrabat, die in september 2023 op huurbasis van Fiorentina naar Old Trafford verkaste, kon de verwachtingen van de Engelse club niet inlossen. De 27-jarige speler, die zowel op het middenveld als linksback kan spelen, zal in juni 2024 terugkeren naar Fiorentina, tenzij hij een nieuwe club vindt.
Lees ook: Sofyan Amrabat geschorst? Marokkaanse voetbalbond reageert
Volgens Tutto Mercato Web is Fulham, een team uit de Premier League, alvast geïnteresseerd in de diensten van de Marokkaan. De club zou bereid zijn om tot 30 miljoen euro uit te geven om Amrabat naar Craven Cottage te halen.
Strenge controle op brandstof in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Puma pakt vervalsers in Marokko aan
Waarom Hamza Igamane twee verschillende namen gebruikt
Zakaria El Ouahdi kiest familie boven carrière