12 mei 2018 - 13:20 - Marokko
Een agent is donderdagochtend in Inezgane bij Agadir gearresteerd voor dronkenschap en vernieling.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN was de agent niet in dienst op het moment van de feiten. Hij kreeg ruzie met de eigenaar van een café en vernielde de zaak alvorens door een politiepatrouille te worden aangehouden.
De agent werd in bewaring gesteld tot het einde van het onderzoek waarna de nodige maatregelen zullen worden getroffen, aldus de DGSN.
Lees meer
De politie heeft een onderzoek ingesteld naar een agent voor verduistering van publiek geld in Tetouan.
Een politieagent is vrijdag op de Marrakech-Menara luchthaven gearresteerd op verdenking van corruptie.
Een agent is maandag in bewaring gesteld voor dronkenschap en het verstoren van een openbare dienst.
In Al Hoceima is deze week een agent gearresteerd voor openbare dronkenschap. Het is de tweede agent in een week tijd die dronken wordt opgepakt in Marokko.
Een politieman is zaterdag in de haven van Tanger gearresteerd voor zijn vermeende banden met een internationaal drugsnetwerk.
Vijf verdachten, waaronder twee jonge meisje en een politieagent, zijn maandagavond in Rabat voor dronkenschap in de openbare ruimte en rijden onder invloed gearresteerd.
Een onderzoek werd deze week gestart naar een politieagent in Fez voor zijn deelname aan een corruptiezaak.
Een politieman is vrijdagochtend door Abdellatif Hammouchi, baas van de Marokkaanse veiligheidsdienst DGSN, geschorst nadat hij de eigenaar van een motorbakfiets had beledigd.
Ondanks de maatregelen die door de nationale veiligheidsdienst DGSN werden getroffen om fraude te voorkomen bij het toelatingsexamen voor de politie, werden vorige week meerdere...
De politie heeft maandag in Tetouan een onderzoek gestart onder toezicht van justitie naar een agent in Martil wegens afpersing en omkoping.