Fez: agent op heterdaad betrapt met smeergeld
Een onderzoek werd deze week gestart naar een politieagent in Fez voor zijn deelname aan een corruptiezaak.
29 augustus 2018 - 11:49 - Marokko
De politie heeft maandag in Tetouan een onderzoek gestart onder toezicht van justitie naar een agent in Martil wegens afpersing en omkoping.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werd een klacht ingediend door een vermeende slachtoffer van de agent.
De ambtenaar zou een grote som geld hebben geëist om een klacht te behandelen over een ruzie tussen buren.
De agent werd naar aanleiding van deze klacht in de val gelokt en kon op heterdaad worden betrapt toen hij het geld ontving. Hij werd in bewaring gesteld tot het einde van het onderzoek.
Lees meer
Een onderzoek werd deze week gestart naar een politieagent in Fez voor zijn deelname aan een corruptiezaak.
Nieuwe corruptiezaak in de rangen van de politie in Casablanca waar een brigadier werd gearresteerd na smeergeld te hebben ontvangen.
Een corrupte agent is in de regio van Taza op heterdaad betrapt toen hij smeergeld ontving. Hij werd daarvoor gearresteerd.
Een corrupte politieman is op woensdag in Temara gearresteerd. Hij werd op heterdaad door de BNPJ betrapt toen hij smeergeld ontving.
De politie heeft in Tanger een onderzoek gestart naar de dodelijk val van een man van de 7e verdieping van een gebouw in het centrum van de stad.