Zoeken

Tetouan: agent opgepakt voor verduisteren publiek geld

21 mei 2018 - 16:30 - Marokko

Geschreven door Said A.

De politie heeft een onderzoek ingesteld naar een agent voor verduistering van publiek geld in Tetouan.

Volgens een verklaring van de DGSN was de agent belast met het beheer van het wagenpark van de politie in Tetouan.

Een intern onderzoek toonde aan dat de agent betrokken is bij de verduistering van publiek geld en valsheid in geschrifte.

Het onderzoek werd gestart nadat de eigenaar van een tankstation aangifte deed tegen de ambtenaar van wie hij valse bewijzen had gekregen na de levering van benzine voor politiewagens.

Lees meer

Marokko: agent opgepakt voor stelen motorfiets in Tanger

De politie van Beni Makada in Tanger heeft een onderzoek gestart naar een agent beschuldigd van diefstal van een wettelijk geregelde functie en diefstal van een motorfiets.

Martil: politieman opgepakt voor afpersing en corruptie

De politie heeft maandag in Tetouan een onderzoek gestart onder toezicht van justitie naar een agent in Martil wegens afpersing en omkoping.

Marokko: agent met 115 kilo hasj betrapt in haven Tanger

Een politieman is zaterdag in de haven van Tanger gearresteerd voor zijn vermeende banden met een internationaal drugsnetwerk.

Marokko: agent die burger beledigde gestraft (video)

Een politieman is vrijdagochtend door Abdellatif Hammouchi, baas van de Marokkaanse veiligheidsdienst DGSN, geschorst nadat hij de eigenaar van een motorbakfiets had beledigd.

Fez: agent op heterdaad betrapt met smeergeld

Een onderzoek werd deze week gestart naar een politieagent in Fez voor zijn deelname aan een corruptiezaak.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team