Zoeken

Tetouan: agent opgepakt voor verduisteren publiek geld

21 mei 2018 - 16:30 - Marokko

Geschreven door Said A.

De politie heeft een onderzoek ingesteld naar een agent voor verduistering van publiek geld in Tetouan.

Volgens een verklaring van de DGSN was de agent belast met het beheer van het wagenpark van de politie in Tetouan.

Een intern onderzoek toonde aan dat de agent betrokken is bij de verduistering van publiek geld en valsheid in geschrifte.

Het onderzoek werd gestart nadat de eigenaar van een tankstation aangifte deed tegen de ambtenaar van wie hij valse bewijzen had gekregen na de levering van benzine voor politiewagens.

Lees meer

Martil: politieman opgepakt voor afpersing en corruptie

De politie heeft maandag in Tetouan een onderzoek gestart onder toezicht van justitie naar een agent in Martil wegens afpersing en omkoping.

Baas Marokkaanse politie excuseert zich bij burger voor beledigende behandeling

Abdellatif Hammouchi, baas van de Marokkaanse politie, heeft zaterdag de eigenaar van een motorbakfiets ontvangen die door een agent was beledigd.

Agent in Rabat vervolgd voor minachting hof

De politie in Rabat heeft een onderzoek gestart naar een agent die van minachting van het hof wordt verdacht.

Marokko: agent met 115 kilo hasj betrapt in haven Tanger

Een politieman is zaterdag in de haven van Tanger gearresteerd voor zijn vermeende banden met een internationaal drugsnetwerk.

Agent opgepakt voor dronkenschap en vernieling in Agadir

Een agent is donderdagochtend in Inezgane bij Agadir gearresteerd voor dronkenschap en vernieling.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team