14 februari 2024 - 11:00 - Sport
De datum van de 35e editie van de Afrika Cup, die in 2025 in Marokko zal plaatsvinden, staat ter discussie. FIFA-voorzitter Gianni Infantino besprak dit met CAF-voorzitter Patrice Motsepe en Fouzi Lekjaa, de voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond (FRMF), in Abidjan.
Tijdens een ceremonie na de finale van de Afrika Cup 2023 in Ivoorkust, stelde Infantino voor om de Afrika Cup te verplaatsen naar maart 2025 of januari 2026. Lekjaa gaf geen definitief antwoord, maar benadrukte dat Marokko het toernooi in de zomer wil organiseren.
Lees ook: Afrika Cup 2025: Patrice Motsepe spreekt Marokko tegen
Infantino suggereerde om, indien de Afrika Cup en het WK voor clubs in de zomer van 2025 plaatsvinden, de start van de Europese competities te verplaatsen naar september 2025. Hij benadrukte dat een snelle beslissing nodig is om de speelschema’s vast te leggen, met het oog op het WK in de Verenigde Staten in 2026.
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko