26 maart 2024 , 12:00 - Saïd Amraoui - Sport
De data voor de Afrika Cup 2025 in Marokko zijn nog steeds niet officieel bevestigd. Fouzi Lekjaa, voorzitter van de Marokkaanse voetbalbond (FRMF), heeft wel laten weten dat het toernooi niet tegelijk zal plaatsvinden met het WK voor clubs.
"We organiseren geen parallelle competitie waar sterren als Achraf Hakimi en Brahim Diaz niet aan kunnen deelnemen," vertelde Lekjaa aan de Spaanse krant Marca. "De Afrika Cup 2025 zal ofwel na het WK voor clubs plaatsvinden, ofwel op een andere datum die een volledige viering van het Afrikaanse voetbal mogelijk maakt."
Lees ook: Marokko en FIFA botsen over datum Afrika Cup 2025
Eerder dit jaar circuleerde het gerucht dat de Afrika Cup 2025 zou plaatsvinden van 20 juli tot 17 augustus, maar Veron Mosengo-Omba, de secretaris-generaal van de Afrikaanse voetbalbond (CAF), ontkende dat er al concrete datums waren vastgelegd.
Wedstrijd Marokko-Oman: hoe laat en op welke zenders?
Polisario waarschuwt Spanje voor Marokko: "Canarische Eilanden volgen!"
De Marseille-fout van 6 miljoen euro: Ounahi steelt show in Spanje!
Marokko daagt Spanje uit: "Finale WK 2030 moet in Casablanca!"
Marokkanen en Algerijn opgepakt na nachtelijk drama in Zwitserland
Marokko vergrendelt grens Ceuta
Wedstrijd Marokko-Oman: hoe laat en op welke zenders?
De Marseille-fout van 6 miljoen euro: Ounahi steelt show in Spanje!
Marokko daagt Spanje uit: "Finale WK 2030 moet in Casablanca!"
Cristiano Ronaldo verrast moskeebezoekers met water
FIFA valideert: nieuwe spelers voor Marokko, ook Ajax-talent Aymean el Hani
PSV’er Ismaël Saibari nieuwe Koning van de eredivisie, 32 miljoen euro waard!
Marokkaanse Ghizlane Chebbak schrijft geschiedenis in Top 100
Lamine Yamal: "Marokko is ook mijn land!"