1 december 2023 , 11:00 - Mehdi Khabbouj - Sport
Het Marokkaans elftal zal tijdens de Afrika Cup 2023 in Ivoorkust, in het Marokkaanse hotel "Sophia" in San Pedro verblijven. Dit besluit is genomen door de Marokkaanse voetbalbond (FRMF) in aanloop naar het toernooi dat op 13 januari begint.
Het Sophia hotel is eigendom van de Marokkaanse zakenvrouw Fatiha Bourdier, afkomstig uit Rabat. Zij beheert het hotel sinds 1998. Het hotel heeft 74 kamers, een uitzicht op zee, een geklimatiseerd hoofdrestaurant, een tweede restaurant aan zee, een vergaderzaal en andere recreatieve voorzieningen.
Lees ook: Harde klap voor de Atlas Leeuwen
Fatiha Bourdier, de eigenaresse van het hotel, heeft meerdere prijzen gewonnen, waaronder die voor de beste hotelunit van Ivoorkust in 2016 en de prijs voor beste vrouwelijke ondernemer, uitgereikt door het Ivoriaanse toerismebureau in 2015.
Lees ook: Walid Regragui niet blij met prestatie spelers
De Atlas Leeuwen spelen op 17 januari hun eerste wedstrijd tegen Tanzania onder leiding van bondscoach Walid Regragui, gevolgd door wedstrijden tegen de Democratische Republiek Congo op 21 januari en Zambia op 24 januari.
Wedstrijd Marokko-Oman: hoe laat en op welke zenders?
Polisario waarschuwt Spanje voor Marokko: "Canarische Eilanden volgen!"
De Marseille-fout van 6 miljoen euro: Ounahi steelt show in Spanje!
Marokko daagt Spanje uit: "Finale WK 2030 moet in Casablanca!"
Marokkanen en Algerijn opgepakt na nachtelijk drama in Zwitserland
Marokko vergrendelt grens Ceuta
Wedstrijd Marokko-Oman: hoe laat en op welke zenders?
De Marseille-fout van 6 miljoen euro: Ounahi steelt show in Spanje!
Marokko daagt Spanje uit: "Finale WK 2030 moet in Casablanca!"
Cristiano Ronaldo verrast moskeebezoekers met water
FIFA valideert: nieuwe spelers voor Marokko, ook Ajax-talent Aymean el Hani
PSV’er Ismaël Saibari nieuwe Koning van de eredivisie, 32 miljoen euro waard!
Marokkaanse Ghizlane Chebbak schrijft geschiedenis in Top 100
Lamine Yamal: "Marokko is ook mijn land!"