28 januari 2022 , 11:40 - Mehdi Khabbouj - Sport
Bij een stormloop op zondag, dag voor de wedstrijd van de Atlas Leeuwen tegen Malawi, zijn acht Kameroense supporters omgekomen in het Olembé-stadion. Achraf Hakimi heeft op het drama gereageerd door een hulde te brengen aan de slachtoffers en zijn steun te betuigen aan hun families en de gewonden.
Na de kwalificatie van het Marokkaanse elftal voor de kwartfinale van de Afrika Cup 2022, heeft Achraf Hakimi de tijd genomen om de overleden supporters te herdenken die naar het stadion waren gekomen om hun team te steunen tijdens de wedstrijd tegen de Comoren.
Lees ook: Marokko wint van Malawi en plaatst zich voor kwartfinale Afrika Cup
"Acht mensen zijn gisteren om het leven gekomen bij het Olembé-stadion. We zullen hen nooit vergeten. Voetbal komt vandaag op de tweede plaats, ook al is het een vreugdevolle dag voor ons land na onze kwalificatie voor de kwartfinale van de Afrika Cup. Rust in vrede.", schreef de Marokkaanse international op zijn Instagram-account.
Algerijns team onder vuur na verdwijning wedstrijdballen in Rabat
Hakim Ziyech: "Alles voor Marokko!"
Amerikaans koppel neemt zieke straatkat mee van huwelijksreis in Marokko
Madonna gespot in medina van Marrakech met shirt Achraf Hakimi
Marokko opent twee nieuwe megahavens
Royal Air Maroc huurt gedwongen piloten en vliegtuigen
Algerijns team onder vuur na verdwijning wedstrijdballen in Rabat
Hakim Ziyech: "Alles voor Marokko!"
Lege stoelen in uitverkochte stadions: Marokko heeft een probleem
Zambiaanse middenvelder slikt kritiek op Marokko in na 3-0 nederlaag
Sichone na nederlaag tegen Marokko: "Het was al te laat"
Marokko kent tegenstander voor achtste finale Afrika Cup
Cristiano Ronaldo over jacht op 1000 goals: "Inshallah!"
Walid Regragui slaat keihard terug na kritiek, verstevigt greep op Marokko