6 februari 2021 - 11:20 - Marokko
De Israëlische zaakgelastigde David Govrin prijst de Marokkaanse gastvrijheid. De Marokkanen die hij reeds heeft ontmoet zouden hem met open armen hebben verwelkomd.
"Wanneer we mensen ontmoeten en zodra ze weten dat we uit Israël komen, zeggen ze meteen: ’dit is jouw land’", vertelt Govrin in een video die hij op Twitter heeft geplaatst. "Ik had niet zo’n warm welkom verwacht", schrijft de diplomaat. Volgens hem zijn de reacties van Marokkanen buitengewoon.
Govrin is sinds 26 januari zaakgelastigde voor Israël in Rabat. "David Govrin en zijn team zullen werken aan de bilaterale relaties op alle vlakken, zoals politiek overleg, toerisme, economie en cultuur," zegt het Israëlische ministerie van Buitenlandse Zaken in een verklaring.
Het verbindingskantoor werd na twintig jaar weer geopend naar aanleiding van het normaliseren van de diplomatieke banden tussen Marokko en Israël.
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader