21 november 2023 , 19:00 - Saïd Amraoui - Sport
Met het oog op de aanstaande Classico tussen Al Hilal en Al-Nassr in de Saudi Pro League, heeft Yassine Bounou, de Marokkaanse keeper van Al Hilal, een opmerkelijke anekdote gedeeld over de zoon van Cristiano Ronaldo.
Bounou, die het doel verdedigt voor Al Hilal - de huidige koploper van de Saudi Pro League en de voornaamste concurrent van Cristiano Ronaldo’s Al-Nassr - vertelde tijdens een interview op Twitch met Davooxeneize over een ontmoeting met Ronaldo’s zoon. Na een wedstrijd in Santiago Bernabéu, waarin Ronaldo vier doelpunten maakte, plaagde zijn zoon Bounou met de woorden: "Papa heeft er vier tegen jou gescoord".
Lees ook: Riyad Mahrez haalt uit naar Yassine Bounou
De Marokkaanse keeper kwam de zoon van Cristiano Ronaldo opnieuw tegen in Saudi-Arabië, waarbij de jonge CR7 de hoop uitsprak dat zijn vader Bounou in de aankomende klassieker moeilijkheden zou bezorgen. "We zullen zien wanneer ik zelf een paar doelpunten maak", zei de jonge Ronaldo nog tegen Bounou. De Marokkaanse international antwoordde dat ze elkaar zeker nog eens zullen treffen.
Lees ook: Palestijns kind droomt van ontmoeting met Yassine Bounou (video)
Yassine Bounou speelt vanavond een kwalificatiewedstrijd tegen Tanzania met Marokko. Hij keert na de wedstrijd terug naar Al Hilal voor de derby tegen Al-Nassr op 1 december. Al-Nassr, de nummer twee in de Saudi Pro League, staat vier punten achter op Al Hilal.
Marokko belooft: koppen gaan rollen na 22 doden bij instorting Fez
Spanje vraagt Washington om gasoorlog Marokko-Algerije te sussen
Luxe villawijk Gims is hit bij Marokkaanse diaspora
Marokko zet undercoveragenten in tegen malafide taxichauffeurs
Marokko investeert miljard dollar in gashub bij Nador
Sektioui zet Marokko op scherp voor finale Arab Cup
Sektioui zet Marokko op scherp voor finale Arab Cup
Marokko moet puzzelen door schorsing en blessures op Arab Cup
Souffian El Karouani hekelt ijzige stilte van Walid Regragui
Walid Regragui kiest voor risicovol plan
Ayyoub Bouaddi krijgt spreekverbod over Marokko
Geen derby Marokko-Algerije op Arab Cup na stunt VAE
Afrika Cup 2025: Marokko kiest voor ervaring, negeert wereldkampioenen U20
Rabat betaalt 20 miljoen dirham voor hightech toiletten