25 september 2019 - 21:00 - Marokko
Koning Mohammed VI heeft zondagavond het vertrek geëist van meerdere leden van de nationale politie en de koninklijke gendarmerie belast met de bewaking van zijn residenties en paleizen.
Assabah bericht dat de agenten werden vervangen door militairen van de Royal Armed Forces en naar kazernes werden gestuurd in afwachting van een besluit van hun hiërarchie.
Aanleiding van de woedende reactie van Koning Mohammed VI is een ruzie tussen de leden van de Koninklijke gendarmerie en die van de nationale politie over hun respectievelijke verantwoordelijkheden bij de paleizen en koninklijke residenties.
Het blad bericht dat de agenten administratieve sancties mogen verwachten van de Gendarmerie en de nationale veiligheidsdienst DGSN. Een onderzoek is tevens aan de gang om de verantwoordelijken van het conflict te identificeren.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project