26 mei 2018 - 11:30 - Sport
Marokko heeft een Afrikaanse stem verloren voor de organisatie van het WK-2026. Liberia heeft donderdag laten weten dat het voor de gezamenlijke kandidatuur van de Verenigde Staten, Mexico en Canada zal stemmen.
Musa Bility, voorzitter van de Liberiaanse voetbalbond, laat dat in een verklaring weten en legt uit dat het besluit na gesprekken met de President George Weah werd genomen. Bility rechtvaardigt het besluit door de langdurige betrekkingen van zijn land met de Verenigde Staten.
Na Zuid-Afrika en nu Liberia lijkt de Afrikaanse consensus die door de Afrikaanse voetbalbond (CAF) werd geëist uiteen te vallen. Maar Marokko houdt vol en blijft ambassadeurs over de hele wereld sturen om stemmen te winnen.
George Weah, voormalige voetbalster, bracht kort na zijn verkiezing tot president een privé-bezoek aan Marokko.
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko