Zoeken

Wizz Air opent nieuwe route naar Marrakech

10 mei 2020 - 13:20 - Economie

Geschreven door Laila A.

Wizz Air, Hongaarse lowcost luchtvaartmaatschappij, gaat in de komende dagen meerdere nieuwe routes openen naar Marokko, Portugal en Griekenland.

De groep wil tijdens de zomerperiode naar Marrakech in Marokko, Faro in Portugal en Zakynthos, Heraklion, Corfu en Rhodos in Griekenland gaan vliegen. Dat vernam Reuters van de luchtvaartmaatschappij.

"Zomerse temperaturen en een vleugje sociale afstand! Ontdek onze nieuwe routes vanuit Londen-Luton en bezoek deze zomer de meest fantastische eilanden van Griekenland en de stranden van de Algarve of ga op schattenjacht in Marrakech vanaf oktober. Plan je reis vooraf...", schrijft het bedrijf op sociale media.

Wizz Air stelt tevens de nodige maatregelen te hebben getroffen om de verspreiding van het coronavirus te helpen bestrijden. Mondmaskers zijn verplicht voor alle passagiers en het personeel. Ook moet de bemanning handschoenen dragen, zodat iedereen zich veiliger voelt tijdens de reis. Wizz Air zorgt ook voor desinfecterende doekjes voor de reizigers en zal geen tijdschriften meer aanbieden.

Lees meer

Transavia hervat vluchten naar Marokko niet

Transavia gaat vanaf 15 juni opnieuw naar een aantal bestemmingen vliegen, maar niet naar Marokko. Dat meldt de Franse luchtvaartmaatschappij in een verklaring.

Wizz Air start nieuwe vluchten naar Marokko

Wizz Air heeft in samenwerking met het Marokkaans verkeersbureau ONMT de lancering aangekondigd van nieuwe luchtverbindingen naar Marrakech.

Royal Air Maroc opent vier nieuwe routes naar Europa

Royal Air Maroc gaat vier nieuwe routes vanuit Marokko naar Europa openen. De lancering van de routes is een test voor de Marokkaanse luchtvaartmaatschappij.

Wizz Air schort vluchten naar Marokko op

Wizz Air stopt met de route Dortmund-Marrakesh. De schorsing komt er nadat de Hongaarse low-cost luchtvaartmaatschappij heeft besloten haar basis op Dortmund Airport en Riga te...

Royal Air Maroc hervat vluchten op 11 juni

Royal Air Maroc hervat op 11 juni de meeste binnenlandse vluchten en zal vanaf begin juli ook terug naar het buitenland beginnen vliegen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team