Wizz Air biedt nieuwe vluchten aan naar Marokko
Wizz Air, Hongaarse luchtvaartmaatschappij, heeft plannen om in oktober 2021 twee nieuwe routes vanuit Italië naar Marokko te openen.
10 mei 2020 - 13:20 - Economie
Wizz Air, Hongaarse lowcost luchtvaartmaatschappij, gaat in de komende dagen meerdere nieuwe routes openen naar Marokko, Portugal en Griekenland.
De groep wil tijdens de zomerperiode naar Marrakech in Marokko, Faro in Portugal en Zakynthos, Heraklion, Corfu en Rhodos in Griekenland gaan vliegen. Dat vernam Reuters van de luchtvaartmaatschappij.
"Zomerse temperaturen en een vleugje sociale afstand! Ontdek onze nieuwe routes vanuit Londen-Luton en bezoek deze zomer de meest fantastische eilanden van Griekenland en de stranden van de Algarve of ga op schattenjacht in Marrakech vanaf oktober. Plan je reis vooraf...", schrijft het bedrijf op sociale media.
Wizz Air stelt tevens de nodige maatregelen te hebben getroffen om de verspreiding van het coronavirus te helpen bestrijden. Mondmaskers zijn verplicht voor alle passagiers en het personeel. Ook moet de bemanning handschoenen dragen, zodat iedereen zich veiliger voelt tijdens de reis. Wizz Air zorgt ook voor desinfecterende doekjes voor de reizigers en zal geen tijdschriften meer aanbieden.
Lees meer
Wizz Air, Hongaarse luchtvaartmaatschappij, heeft plannen om in oktober 2021 twee nieuwe routes vanuit Italië naar Marokko te openen.
In Marokko is het luchtruim al twee maanden gesloten voor zowel binnen- als buitenlandse passagiersvluchten. Toch kondigen steeds meer luchtvaartmaatschappijen data aan voor de...
Royal Air Maroc hervat op 11 juni de meeste binnenlandse vluchten en zal vanaf begin juli ook terug naar het buitenland beginnen vliegen.
Wizz Air heeft in samenwerking met het Marokkaans verkeersbureau ONMT de lancering aangekondigd van nieuwe luchtverbindingen naar Marrakech.
Iberia heeft de hervatting van de vluchten naar meerdere bestemmingen, waaronder Marrakech, aangekondigd. De eerste vluchten staan begin juli gepland.