25 maart 2024 - 16:00 - Sport
Bondscoach Walid Regragui gaat voor een nieuw elftal in de oefeninterland tegen Mauritanië. De bedoeling is om frisse energie te injecteren, maar de basis van het team intact te houden.
Munir El Kajoui staat waarschijnlijk weer in het doel, terwijl Chadi Riad en Oussama El Azzouzi de plaatsen van Sofyan Amrabat en Amir Richardson innemen. Youssef En-Nesyri is de aanvalsleider.
Lees ook: Wedstrijd Marokko-Mauritanië: Atlas Leeuwen moeten winnen
Walid Regragui wil speeltijd geven aan spelers die tegen Angola niet in actie kwamen. Zo wil hij ze geleidelijk integreren in het team en hun potentieel beoordelen voor de komende wedstrijden.
Lees ook: Marokko wint nipt van Angola dankzij doelpunt in eigen kamp
De wedstrijd tegen Angola leverde enkele talenten op, zoals Abdelkabir Abqar (verdediging), Brahim Diaz (middenveld) en Eliesse Ben Seghir (aanval). Regragui zoekt naar de juiste formule om een team te creëren dat kan presteren op continentaal en internationaal niveau. De volgende grote test is de wedstrijd tegen Mauritanië op dinsdagavond.
Geldafpersing op Marokkaanse weg (video)
Europa zoekt naar deze vermiste Marokkaanse topsporters
Politicus vast voor vastgoedfraude in Tanger
Belangrijke verbindingsweg in Nador is "een schande"
Marokkaans raadslid doneert lever om tante te redden
Nederlander betrapt met camper vol hasj bij grens Marokko
Atlético-ster geniet van vakantie in M’diq (foto’s)
Spanningen op Afrika Cup: onderzoek naar Algerijnse ’anti-Marokko handelingen’
Achraf Hakimi verrast man die hem vormde (video)
Atlas Leeuwen nr 1 in Afrika
Spannende finish: Oumi feliciteert Remco net te vroeg
Marokkaanse logo’s weggehaald door Algerije
Turkse Besiktas weigert Hakim Ziyech
Hakim Ziyech terug naar Turkije?