25 maart 2024 , 13:00 - Fouad Badel - Sport
Na de nipte 1-0 overwinning op Angola, bereiden de Atlas Leeuwen zich voor op hun tweede oefeninterland tegen Mauritanië. De wedstrijd vindt plaats op dinsdag 26 maart in het Grote Stadion van Agadir. Bondscoach Walid Regragui geeft maandag een persconferentie.
Zaterdag hielden de Atlas Leeuwen een lichte training om de vermoeidheid van de wedstrijd tegen Angola te te lijf te gaan. Amine Adli, die de laatste dagen met een blessure kampte, trainde mee, meldt Hesport.
Lees ook: Marokko wint nipt van Angola dankzij doelpunt in eigen kamp
Zondag trainden Hakim Ziyech en zijn ploeggenoten in het Mohammed VI complex om zich voor te bereiden op de wedstrijd tegen Mauritanië. De persconferentie van bondscoach Walid Regragui vindt plaats op maandag 26 maart om 21:30 uur in de perszaal van het Grote Stadion van Agadir. De eerste 15 minuten van de training die na de persconferentie plaatsvindt, zijn open voor de media.
Prijs olijfolie keldert, Marokkanen blij
Noodweer legt verkeer Marokko-Spanje plat, geen boten meer
Drie doden bij familiedrama in Marokko
Drugsbaron na wilde klopjacht van 250 kilometer in Marokko gearresteerd
Marokko belooft: koppen gaan rollen na 22 doden bij instorting Fez
Spanje vraagt Washington om gasoorlog Marokko-Algerije te sussen
Sektioui zet Marokko op scherp voor finale Arab Cup
Marokko moet puzzelen door schorsing en blessures op Arab Cup
Souffian El Karouani hekelt ijzige stilte van Walid Regragui
Walid Regragui kiest voor risicovol plan
Ayyoub Bouaddi krijgt spreekverbod over Marokko
Geen derby Marokko-Algerije op Arab Cup na stunt VAE
Afrika Cup 2025: Marokko kiest voor ervaring, negeert wereldkampioenen U20
Rabat betaalt 20 miljoen dirham voor hightech toiletten