21 december 2022 - 17:00 - Sport
Vanuit zijn ziekenhuisbed feliciteerde de Braziliaanse en voetballegende Edson Arantes do Nascimento, beter bekend als "Pele", de Atlas Leeuwen voor het "laten schitteren van heel Afrika" in Qatar.
"Ik kon niet nalaten Marokko te feliciteren met de ongelooflijke reis (in het WK). Het is geweldig om Afrika te zien schitteren", schreef de drievoudig wereldkampioen op zijn Instagram-account.
Lees ook: Koning Mohammed VI trots op Atlas Leeuwen
Pele prees ook Argentinië voor hun kroning. "Gefeliciteerd Argentinië, ik weet zeker dat Diego (Maradona) nu lacht", schreef hij. Pele prees ook de carrière van Lionel Messi en de rol van Kylian Mbappé in het Franse team.
Lees ook: Emmanuel Macron bewondert Marokkaanse spelers
De Braziliaan wordt momenteel behandeld voor darmkanker en is sinds 29 november opgenomen in het Albert Einstein Ziekenhuis in Sao Paulo. Daar herstelt hij volgens het laatste medische bulletin "naar tevredenheid" van een longinfectie.
Ex-minister Mohamed Moubdii blijft in de gevangenis
Duizenden Marokkanen verliezen toegang tot IPTV, ook in Europa
Youssef En Nesyri: de mysterieuze ster van Sevilla
Amir Ohana, Israëlische Marokkaan en openlijk homoseksueel, bezoekt Marokko
Ferrari viert Rabat (video)
Europese gepensioneerden massaal naar Marokko, mooie deal voor makelaars
Youssef En Nesyri: de mysterieuze ster van Sevilla
Meer opties voor Hakim Ziyech
Badr Hari bevestigt comeback in september
Dit zijn de spelers die zijn opgeroepen voor de komende wedstrijden van Marokko
Triomfantelijk onthaal voor Marokkaans voetbaltalent Adam Hanin in Targuist
Vertrek Hakim Ziyech "100% zeker", Atlas Leeuw bij PSG aangekondigd
Sportcommentator Nico Cantor aan Sofyan Amrabat: "Allah y rhem l’walidin!"
Racisme tegen Vinícius Jr. bedreigt Ibero-Marokkaanse kandidatuur voor WK 2030