4 januari 2022 - 19:50 - Sport
Chelsea heeft besloten drie van zijn spelers op de transfermarkt te brengen om ademruimte te geven aan de in geldnood verkerende club. De club lijdt zwaar onder de Covid-19 gezondheidscrisis. Marokkaans international Hakim Ziyech staat op de lijst en zou de Londense club kunnen verlaten met gemengde gevoelens.
De liquiditeitsproblemen waarmee Chelsea sinds enkele maanden kampt, met name een verlies van 173 miljoen euro voor het boekjaar dat eindigt op 30 juni 2021, zouden aanleiding kunnen geven tot het vertrek van Hakim Ziyech, wiens transfer door de clubleiding niet werd aangeraden.
Lees ook: Afrika Cup: de echte redenen van Ziyech’s afwezigheid
Volgens informatie van de Britse krant The Sun zal Hakim Ziyech deze zomer al vertrekken. Hij is er niet in geslaagd zich aan te passen aan het speltype en de speelstrategie van de Londense club.
Er is geen plaats meer voor de Atlas Leeuw bij de club. Dat blijkt ook uit het feit dat hij afgelopen zondag de hele Premier League-wedstrijd tegen Liverpool op de bank zat. Dat hij op de lijst van waarschijnlijke vertrekkers staat, is dan ook geen verrassing. Ross Barkley en Ruben Loftus-Cheek zijn de twee andere namen die worden genoemd.
Lees ook: Tuchel blij dat Ziyech niet werd opgeroepen door Marokko
Volgens dezelfde krant wil Chelsea de Marokkaanse speler voor een aanzienlijk bedrag van de hand doen, want zijn transfer kostte 40 miljoen euro. Verwacht wordt dat de verkoop van deze drie spelers de komst van spelers als Alan Saint-Maximin (Newcastle) of Ousmane Dembélé (FC Barcelona) zal financieren.
Marokkaanse cannabistruck gestolen, eigenaar waarschuwt zelf politie
Oumi Rayane zet journalist op zijn plaats (video)
Koning Mohammed VI viert "welverdiend triomf" futsalteam
Voetbalwedstrijd Marokko-Kenia live
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Koning Mohammed VI viert "welverdiend triomf" futsalteam
Voetbalwedstrijd Marokko-Kenia live
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?