20 februari 2021 - 10:00 - Marokko
De vader van Hirak-activist Nasser Zefzafi hoopt dat zijn zoon en 23 andere gevangenen van de protestbeweging worden vrijgelaten door een koninklijk pardon. Hij heeft er geen vertrouwen meer in dat de Marokkaanse regering en betrokken instanties tot een oplossing willen komen.
Tijdens een live op Facebook riep Ahmed Zefzafi Koning Mohammed VI op om in te grijpen en zijn zoon en de andere gevangenen te pardonneren. Het merendeel heeft al een groot deel van hun gevangenisstraf uitgezeten.
"Ik doe een oproep aan het hoofd van de Staat voor de vrijlating van 24 Hirak-gevangenen. Ze hebben genoeg geleden," zegt de vader van Nasser Zefzafi. Inmiddels mag Ahmed Zefzafi zijn zoon niet meer telefonisch spreken.
De moeder van Zefzafi nam de live van haar man over. "We houden van ons land en we hebben het nooit gehad over een afscheiding. We zijn thuis en we hebben geen ander plek om naartoe te gaan. Onze kinderen hebben gevraagd voor hun rechten en niet voor een afscheiding."
Atleet Mehdi Raiss overleden tijdens verblijf in Marokko voor huwelijk
IPTV in België: tienduizenden gebruikers bekend, celstraf dreigt
Stellantis brengt Chinees EV-merk naar Marokko
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Zorgminister op pad in Nador en Driouch
Marokkaanse overheid ontslaat zes politici om corruptie
Europese import van Marokkaanse tomaten opgeschort?
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra