Recordbedrag voor jurk Lady Diana van Marokkaanse ontwerper
Een jurk van de Marokkaans-Britse modeontwerper Jacques Azagury, gedragen door Lady Diana tijdens een bezoek aan Florence in 1985, heeft een mode-record gebroken.
20 maart 2023 - 15:00 - Cultuur
De Frans-Marokkaanse zangeres Amel Bent zag er prachtig uit in een jurk op de set van de talentenshow ’The Voice’. Maar hoeveel kost dit prachtige model?
Amel Bent heeft zich opnieuw in de kijker gespeeld. Tijdens de blinde audities droeg ze een prachtige jurk van Self-Portrait, waarin ze haar vrouwelijke vormen liet zien, meldt Sudinfo. Haar outfit was een echte blikvanger voor de kijkers.
Lees ook: Veel ophef om jurk Hiba Abouk, vrouw van Achraf Hakimi
De beschrijving van de jurk werd gedeeld op het Instagram-account "Amel. Mode" waarop alle looks van de bekende zangeres staan. Het is een midi-jurk met stretchgaas en plooien van het merk Self-Portrait. De jurk kost 450 euro. Amel koos voor poederroze Cléo-sandalen (1055 euro) van René Caovilla om haar look af te maken.
Lees meer
Een jurk van de Marokkaans-Britse modeontwerper Jacques Azagury, gedragen door Lady Diana tijdens een bezoek aan Florence in 1985, heeft een mode-record gebroken.
Imaan Hammam straalde op de Fashion week in Parijs met een prachtige lange zwarte jurk met rits. Hiermee maakte het Marokkaans-Nederlands en Egyptisch model indruk op...
Een avondjurk ontworpen door de Marokkaanse modeontwerper Jacques Azagury voor prinses Diana zal binnenkort geveild worden in Beverly Hills, Verenigde Staten.
Tijdens haar reis naar Marokko koos Meghan Markle, hertogin van Sussex, vergezeld door haar man, prins Harry, voor een prachtige en zeer dure jurk van modehuis Dior.
De Amerikaanse cosmetica-gigant Estée Lauder heeft het Nederlandse model van Marokkaans-Egyptische afkomst, Imaan Hammam, verkozen als nieuw gezicht van het merk.