26 september 2021 - 15:00 - Marokko
De gerechtelijke politie heeft in Tetouan vier verdachten gearresteerd voor hun vermeende betrokkenheid bij een roofmoord en het vernietigen van bewijzen.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN zijn de verdachten tussen 28 en 49 jaar oud. Een onderzoek was ingesteld na een aangifte van vermissing bij de politie in Tetouan. De hoofdverdachte vertelde aan de politie dat zijn 62-jarige vader, die in een wisselkantoor in de stad werkte, was verdwenen.
Lees ook: Twee moorden in week tijd in Marrakech
Onderzoek van de politie toonde echter aan dat hoofdverdachte en zijn handlangers, allen bewakers van een residentie in Martil, het slachtoffer met een steekwapen hadden vermoord en zijn lichaam in de tuin van een villa hadden begraven. Na de moord stalen ze een grote hoeveelheid geld in lokale en vreemde valuta.
De vier verdachten werden in bewaring gesteld onder toezicht van het parket. Het onderzoek loopt nog. De politie sluit nieuwe arrestaties niet uit.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht