26 september 2021 - 15:00 - Marokko
De gerechtelijke politie heeft in Tetouan vier verdachten gearresteerd voor hun vermeende betrokkenheid bij een roofmoord en het vernietigen van bewijzen.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN zijn de verdachten tussen 28 en 49 jaar oud. Een onderzoek was ingesteld na een aangifte van vermissing bij de politie in Tetouan. De hoofdverdachte vertelde aan de politie dat zijn 62-jarige vader, die in een wisselkantoor in de stad werkte, was verdwenen.
Lees ook: Twee moorden in week tijd in Marrakech
Onderzoek van de politie toonde echter aan dat hoofdverdachte en zijn handlangers, allen bewakers van een residentie in Martil, het slachtoffer met een steekwapen hadden vermoord en zijn lichaam in de tuin van een villa hadden begraven. Na de moord stalen ze een grote hoeveelheid geld in lokale en vreemde valuta.
De vier verdachten werden in bewaring gesteld onder toezicht van het parket. Het onderzoek loopt nog. De politie sluit nieuwe arrestaties niet uit.
Marokko’s auto-industrie groeit, Spanje onder druk
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt