17 november 2021 - 20:20 - Marokko
De gerechtelijke politie in Guelmim heeft zaterdag de inbeslagneming van 3,22 ton cannabis en de arrestatie van vijf verdachten aangekondigd.
Een eerste verdachte werd bij een wegversperring aan de ingang van de stad gearresteerd. Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN reed de verdachte met een bedrijfswagen. Onderzoek leidde vervolgens tot de arrestatie van vier andere vermeende leden van de drugsorganisatie.
Lees ook: Marokko: bijna 500 ton drugs in beslag genomen
Huiszoekingen bij de vijf verdachten in het plattelandsgebied "Sbouya", op een dertigtal kilometer van Guelmim, leidden tot de inbeslagname van drie voertuigen, twee boten en vier bootmotoren, en 90 balen cannabis met een totaalgewicht van 3,219 ton.
Lees ook: Duikers om drugs van Marokko naar Spanje te smokkelen
De DGSN meldt verder dat de verdachten tussen 34 en 47 jaar oud zijn. Allen werden in bewaring gesteld voor de periode van het onderzoek. De politie sluit nieuwe arrestaties niet uit en doet onderzoek naar de herkomst van de drug en de mogelijke vertakkingen van de drugsorganisatie.
Imam onder vuur na handkus aan minister in Israël (video)
Politicus in Marokko: "Alcohol ok en executie voor corrupten"
Plannen voor nieuwe luchthaven in Marokko concreet
WK 2030: Marokko’s grootste gok of gouden kans?
Marokkaans-Zwitserse Alayah Pilgrim maakt furore op Euro 2025
Renovatie plein wekt woede in Al Hoceima
Politicus in Marokko: "Alcohol ok en executie voor corrupten"
Renovatie plein wekt woede in Al Hoceima
Nador pakt chaos op stranden aan met vaste prijzen
Gevaarlijke situatie op toeristische trekpleister Al Hoceima
Marokkaanse verliest 222.000 dirham door WhatsApp-bericht
Vicevoorzitter wijk Tanger opgepakt na klacht uit België
Grensovergang Melilla: minder drukte door uitkeringscontrole
Ajdir wil strandtoerisme redden