18 september 2021 - 17:40 - Marokko
De hoofdverdachte van de video die op sociale media werd gedeeld en waarin te zien is hoe een jonge vrouw het slachtoffer werd van seksuele intimidatie, is woensdag door de politie in Tanger gearresteerd.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN was de video drie dagen voor de arrestatie van de hoofdverdachte op sociale media gedeeld. Op internet was verontwaardigd gereageerd en werd er massaal opgeroepen tot de arrestatie van de daders.
Lees ook: Jongere filmen seksuele intimidatie in Tanger
De hoofdverdachte is slechts 17 jaar oud. Hij werd in de wijk Boukhalef in Tanger gearresteerd, aldus de DGSN. Drie andere verdachten werden opgepakt voor het filmen van de agressie en het delen van de beelden op sociale media. Ze worden ook vervolgd voor het beledigen en bedreigen van het slachtoffer.
Het onderzoek naar de zaak loopt nog en vindt plaats onder toezicht van het parket. De politie sluit nieuwe arrestaties niet uit.
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk
Spanje onvoorbereid op druk van Marokko
Nasser Zefzafi in Al Hoceima met doodzieke vader
Vier Marokkaanse fysici in wereldtop
Marokko jaagt op ’master copy’ goederen
Duitse investeerder miljoenenproject in Marokko door bureaucratie