Marokko sluit overeenkomst met Siemens voor windmolenfabriek
Zoals we enkele maanden geleden al aankondigden gaat Siemens een windmolenfabriek in het noord-Marokkaanse Tanger bouwen. Een akkoord in die zin werd eerder deze week ondertekend.
5 maart 2016 - 20:30 - Economie
In Tetouan is donderdag een nieuw industriepark ingehuldigd. Tetouan Park is bedoeld voor ondernemers die willen investeren in de lichte industrie, productie, logistiek, handel en diensten.
Het eerste deel van het industriepark spreidt zich uit op 13 hectare, waarvan ruim 75 procent reeds werd verkocht. Dat laat het regionaal investeringscentrum in een verklaring weten.
Het industriepark wordt in de komende maanden met nog eens 11 hectare uitgebreid. De aanleg van deze tweede fase werd reeds gestart. De werken zullen naar verwachting in de tweede helft van het jaar klaar zijn.
De aanleg van de industriële zone zal een totale investering van 172 miljoen dirham vergen en creëert naar verwachting 5000 banen.
Lees meer
Zoals we enkele maanden geleden al aankondigden gaat Siemens een windmolenfabriek in het noord-Marokkaanse Tanger bouwen. Een akkoord in die zin werd eerder deze week ondertekend.
Het Marokkaanse ministerie van Vervoer heeft een aanbesteding uitgeschreven voor de aanleg van een nieuwe snelweg tussen Tanger en Tetouan.
In het noorden van Marokko worden vijf nieuwe dammen met een totale capaciteit van 800 miljoen m3 aangelegd. Dat meldt onderminister Charafat Afilal van Water.
Een delegatie Chinese zakenmannen bezocht vorig week Tanger om de bouw van een fabriek van de groep Haite voor te bereiden. Haite is gespecialiseerd in de productie en onderhoud...
NTT Data Company gaat zich als eerste TIC-bedrijf op het bedrijventerrein Tetouanshore vestigen. De Japanse groep belooft de creatie van 300 nieuwe banen tegen 2019.