Chinese ZTT investeert 220 miljoen in Tanger en belooft 200 banen
De Chinese groep ZTT heeft de bouw gestart van een nieuwe fabriek in de industriële zone Tanger Automotive City in het noorden van Marokko.
17 april 2016 - 18:15 - Economie
NTT Data Company gaat zich als eerste TIC-bedrijf op het bedrijventerrein Tetouanshore vestigen. De Japanse groep belooft de creatie van 300 nieuwe banen tegen 2019.
De multinational biedt consulting- en systeem integratiediensten aan telecommunicatiebedrijven, financiële instellingen, de industriële sector en overheidsdiensten.
Het Japans bedrijf belooft voor het einde van het jaar een honderdtal mensen in Marokko aan te werven en driehonderd tegen 2019.
NTT Data Company is reeds in dertien landen aanwezig en heeft een jaarlijkse omzet van ruim 690 miljoen euro. De groep gebruikt 12.000 mensen in de wereld.
Tetouanshore strekt zich uit over 6 hectare met 22.000 m² kantoorruimte en behoort tot de industriële zone van Tanger Med, waar reeds 700 bedrijven gevestigd zijn.
Lees meer
De Chinese groep ZTT heeft de bouw gestart van een nieuwe fabriek in de industriële zone Tanger Automotive City in het noorden van Marokko.
Delphi gaat zijn aanwezigheid in Marokko versterken. De Amerikaanse auto onderdelenproducent belooft in de komende vijf jaar belangrijke investeringen in het koninkrijk.
Tijdens de presentatie van het nieuw ontwikkelingsplan voor investeringen in Marokko, heeft minister Moulay Hafid Elalamy van Industrie de komst van de Zuid-Koreaanse Yura...
De Spaanse groep Relats gaat 7,3 miljoen euro investeren in de uitbreiding van zijn fabriek in het noord-Marokkaanse Tanger.
Zoals eerder aangekondigd gaat de Franse autotoeleverancier Acome een fabriek in het Marokkaanse Tanger openen. De bouwwerken gaan binnen enkele dagen van start.