20 mei 2020 - 20:00 - Marokko
Een imam en een bakker zijn in het bos van Cabo Negro bij Tetouan door de politie betrapt toen ze een diepe put aan het graven waren op zoek naar een schat.
Assabah bericht dat de twee een krachtige gouddetector hadden gebruikt om de schat te lokaliseren. Ze hadden ook boormateriaal en andere gereedschap mee.
De 70-jarige bakker, vader van vier kinderen, was in de jaren ’80 twee keer tot een gevangenisstraf veroordeeld voor drugshandel, oprichting van een criminele bende, gijzeling en seksuele misbruik van een minderjarige.
De tweede verdachte, een 63-jarige imam, is niet bekend bij de politie. Hij werkt in een moskee in Taounate en vergezelde de imam om de djinns die volgens hen de schat bewaarden weg te jagen door koranverzen te reciteren. In ruil zou hij een deel van de schat krijgen.
Beide mannen werden gearresteerd en in bewaring gesteld. Een onderzoek is aan de gang. De zaak werd aan de rechtbank van eerste aanleg in Tetouan toevertrouwd.
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Marokko waarschuwt: opgelet met wat je eet!
Turkse fiscus zoekt Hakim Ziyech
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Zwemverbod in Marokkaanse rivieren na dodelijke ongevallen
Spaanse hotelreus breidt fors uit in Marokko
Vakantiedroom in Noord-Marokko spat uiteen
Graafmachines slopen illegale kramen in Al Hoceima
Gendarmerie Nador voorkomt verkoop bedorven vlees