20 mei 2020 - 20:00 - Marokko
Een imam en een bakker zijn in het bos van Cabo Negro bij Tetouan door de politie betrapt toen ze een diepe put aan het graven waren op zoek naar een schat.
Assabah bericht dat de twee een krachtige gouddetector hadden gebruikt om de schat te lokaliseren. Ze hadden ook boormateriaal en andere gereedschap mee.
De 70-jarige bakker, vader van vier kinderen, was in de jaren ’80 twee keer tot een gevangenisstraf veroordeeld voor drugshandel, oprichting van een criminele bende, gijzeling en seksuele misbruik van een minderjarige.
De tweede verdachte, een 63-jarige imam, is niet bekend bij de politie. Hij werkt in een moskee in Taounate en vergezelde de imam om de djinns die volgens hen de schat bewaarden weg te jagen door koranverzen te reciteren. In ruil zou hij een deel van de schat krijgen.
Beide mannen werden gearresteerd en in bewaring gesteld. Een onderzoek is aan de gang. De zaak werd aan de rechtbank van eerste aanleg in Tetouan toevertrouwd.
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Algerije beschuldigt Marokko van "smerige mediacampagne"
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie