Noodlanding toestel Ryanair in Marrakech door halfnaakte man (video)
Een toestel van Ryanair tussen Londen en Tenerife heeft gisteren in Marrakech een noodlanding moeten maken door en gewelddadige passagier die halfnaakt in het toestel rondliep.
- Marokko
Een toestel van de Marokkaanse luchtvaartmaatschappij Royal Air Maroc heeft zondag een noodlanding moeten maken in Portugal vanwege een "medische noodgeval".
Volgens bronnen van de Portugese hulpdiensten was het 84-jarige slachtoffer bewusteloos en zwak tijdens de vlucht afkomstig uit de Verenigde Staten. De piloot van de Boeing 787 besloot om 16:42 uur in Portugal te landen.
De brandweer was ter plekke en probeerde de oude man nog te reanimeren, zonder succes.
De nationaliteit van het slachtoffer werd niet vrijgegeven. Ook heeft Royal Air Maroc niet over het incident gecommuniceerd.
Lees meer
Een toestel van Ryanair tussen Londen en Tenerife heeft gisteren in Marrakech een noodlanding moeten maken door en gewelddadige passagier die halfnaakt in het toestel rondliep.
Nieuw incident voor Royal Air Maroc. Een toestel van de Marokkaanse luchtvaartmaatschappij kreeg maandag pech tijdens een vlucht.
In een toestel van Royal Air Maroc is in de nacht van zaterdag op zondag brand uitgebroken. Het vliegtuig vloog toen boven de Congolese hoofdstad Brazzaville.
Een vlucht van Royal Air Maroc tussen Casablanca en Parijs werd vrijdag vertraagd door de agressie van een stewardess.
Een tiental dagen geleden berrichten de media over de aanval op een stewardess van Royal Air Maroc op een vlucht tussen Casablanca en Parijs. Het incident blijkt echter...