Vlucht Manchester-Marrakech omgeleid door dronken passagier
Een vliegtuig tussen het Britse Manchester en Marrakech heeft een gedwongen landing in Lissabon moeten maken vanwege een dronken passagier.
25 februari 2018 - 16:40 - Marokko
Een toestel van Ryanair tussen Londen en Tenerife heeft gisteren in Marrakech een noodlanding moeten maken door en gewelddadige passagier die halfnaakt in het toestel rondliep.
De man weigerde zijn bloot bovenlijf te bedekken ondanks de herhaaldelijke verzoeken van de bemanning en zelfs de piloot. Hij verzette zich hevig en bedreigde de bemanning en de andere passagiers.
Voor het gewelddadig gedrag van de passagier besloot de piloot een tussenlanding in Marrakech te maken en de man uit het toestel te zetten.
De passagier werd aan de Marokkaanse politie overgeleverd. Iets later vertrok het toestel naar de Canarische eilanden. De Marokkaanse autoriteiten hebben niet op de zaak gereageerd.
Lees meer
Een vliegtuig tussen het Britse Manchester en Marrakech heeft een gedwongen landing in Lissabon moeten maken vanwege een dronken passagier.
Een Britse model is onlangs door de politie op de luchthaven van Gatwick gearresteerd nadat ze meerdere passagiers op een vlucht van Easyjet afkomstig uit Marokko had aangevallen.
Een toestel van Royal Air Maroc tussen Casablanca en Tunis heeft donderdag rond 10:30 uur ’s ochtends een noodlanding moeten maken in Algerije.
Een toestel van de Marokkaanse luchtvaartmaatschappij Royal Air Maroc tussen Casablanca en Parijs, heeft zondag een noodlanding moeten verrichten in de Franse hoofdstad.
Een tiental dagen geleden berrichten de media over de aanval op een stewardess van Royal Air Maroc op een vlucht tussen Casablanca en Parijs. Het incident blijkt echter...