Youssef El Arabi tekent in Qatar
Marokkaanse international Youssef El Arabi heeft met Lekhwiya in Qatar getekend. Zijn vertrek van Granada, waar hij een topseizoen achter de rug heeft, komt als een verrassing.
7 juni 2016 - 16:21 - Sport
De voorzitter van de medische commissie van de Marokkaanse voetbalbond heeft enkele dagen geleden zorgwekkende uitspraken gedaan. Volgens hem hebben meerdere spelers van het Botola-kampioenschap hartproblemen.
Abderrazak Hifti vertelde dat tijdens de nationale voetbaldagen georganiseerd door de voetbalbond in Skhirat volgens TelQuel.
« Medische tests op spelers hebben aangetoond dat de meerderheid van hen hartproblemen heeft, wat hun leven in gevaar brengt », aldus Hifti.
De verantwoordelijke betreurde tevens de afwezigheid van een medische begeleiding van de spelers, een strenge medische keuring bij voetbaltransfers en de afwezigheid van volledige medische dossiers.
Lees meer
Marokkaanse international Youssef El Arabi heeft met Lekhwiya in Qatar getekend. Zijn vertrek van Granada, waar hij een topseizoen achter de rug heeft, komt als een verrassing.
De Marokkaanse voetbalbond heeft als gevolg van de publicatie van een filmpje waarin spelers van het Olympisch elftal shisha rookten, strenge straffen uitgesproken.
De transfer van Mehdi Benatia van Bayern München naar Juventus Turijn is officieel. De Marokkaanse international heeft voor twee jaar bij de Italiaanse club getekend.
Achraf Abroune, vice-voorzitter van Marokkaanse voetbalclub Moghreb Tetouan, heeft eerder deze week laten weten dat de club meerdere buitenlandse spelers wil contracteren.
Abdelhak Nouri wist dat hij een hartafwijking had. Deze werd in 2014 en 2016 tijdens medische controles geconstateerd.