Zoeken

Moghreb Tetouan wil buitenlandse spelers aanwerven

14 juni 2015 - 19:45 - Sport

Geschreven door Laila A.

Achraf Abroune, vice-voorzitter van Marokkaanse voetbalclub Moghreb Tetouan, heeft eerder deze week laten weten dat de club meerdere buitenlandse spelers wil contracteren.

In een interview met Radio Mars zegde Abroune dat de topclub "meerdere buitenlandse spelers wil rekruteren om het team van Sergio Lobera te versterken".

De verantwoordelijke voegde er nog aan toe dat Moghreb Tetouan ook spelers van het Marokkaans kampioenschap Botola Pro zou willen aanwerven maar dat er tot nu toe geen akkoorden werden gevonden met de andere clubs.

Volledig interview

Interview Achraf Abroune

Lees meer

Moghreb Tetouan: Zambia vraagt vergoeding voor bedreigde speler

De Zambiaanse voetbalbond heeft aan de Marokkaanse voetbalbond een vergoeding van 233.000 dollar gevraagd voor Aaron Katebe. De verdediger verliet Moghreb Tetouan enkele weken...

Speler verlaat Marokko na doodsbedreigingen president Moghreb Tetouan

Aron Katibi heeft Marokko verlaten na door Abdelmalek Abroun, president van Moghreb Tetouan, met de dood te zijn bedreigd.

Moghreb Tetouan werft Spaanse coach aan

Moghreb Tetouan heeft een nieuwe coach, de Spaanse Sergio Lobera. Volgens EFE tekent Lobera maandag met de Marokkaanse club tot het einde van het seizoen.

Twee wedstrijden zonder publiek voor Moghreb Tetouan

Voetbalclub Moghreb Athletic Tétouan zal zijn twee komende wedstrijden zonder publiek spelen. De club zal ook een boete van 10.000 dirham moeten betalen.

Marokkaanse voetbalacademie niet naar Culemborg Cup door geweigerde visa

De spelers van de Marokkaanse voetbalacademie hebben geen visum gekregen om eind mei in Nederland aan de Culemborg Cup ’15 deel te nemen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team