30 september 2021 - 18:20 - Marokko
Ismail, een jonge Marokkaan uit Barcelona, was op bezoek bij zijn familie in Kenitra toen hij met veel geweld door een groepje onbekenden werd aangevallen vanwege zijn seksuele geaardheid.
Een politiepatrouille trof de jongeman in een auto aan, met ernstige verwondingen aan het gezicht. Ismail deelde zelf beelden van zijn gezicht met onder meer een grote wond aan zijn oog, op zijn sociale media-accounts.
Lees ook: Tanger: video van opgejaagde homoseksueel zorgt voor opschudding
Carla Antonelli, voormalig socialistisch afgevaardigde in het Spaans parlement, veroordeelde de aanval en lanceerde de hashtag #JusticiaParaIsmail op sociale media. In haar bericht benadrukt ze dat de jongeman van Marokkaanse afkomst, een Spaanse burger is.
De vereniging Kifkif, belangrijkste organisatie voor de verdediging van Lgbt-migranten in Spanje, heeft de familie van Ismail gecontacteerd met de belofte de zaak te volgen tot de jongeman naar Barcelona terugkeert.
Europese Marokkaan met tonnen vuurwerk betrapt in Tanger
Taser redt agent in Tanger
Drie broers opgepakt na fatale aanval in Berkane
Parlementslid aangeklaagd door café-eigenaar in Tanger
Vrouwen en khaliji opgepakt in Marrakech
Azzedine Ounahi: "Ik ben verraden"
Europese Marokkaan met tonnen vuurwerk betrapt in Tanger
Taser redt agent in Tanger
Drie broers opgepakt na fatale aanval in Berkane
Parlementslid aangeklaagd door café-eigenaar in Tanger
Vrouwen en khaliji opgepakt in Marrakech
Video leeg ziekenhuis M’diq leidt tot woede en rechtszaak
Vijf jaar cel voor man die familielid beroofde in Al Hoceima
Nieuwe contracten voor tunnel Marokko-Spanje