30 maart 2025 - 13:50 - Marokko
Een brand is donderdagavond uitgebroken in het vrachtgebied van Royal Air Maroc op de luchthaven Mohammed V van Casablanca, maar is snel geblust door de hulpdiensten.
De brand brak uit om 19.30 uur lokale tijd, waarna de brandweer van de luchthaven, ondersteund door de civiele bescherming en de Koninklijke Gendarmerie, direct in actie kwam. Dankzij hun snelle reactie en efficiënte coördinatie was het vuur rond 21.00 uur volledig onder controle, meldt het Marokkaans luchthavenagentschap ONDA in een persbericht op vrijdag.
Lees ook: Zo gaat de nieuwe luchthaven van Casablanca eruitzien
De exacte oorzaak van de brand is nog onbekend. Er is een onderzoek gestart om de brandhaard te achterhalen en de omvang van de schade vast te stellen. ONDA benadrukt dat er geen gewonden zijn gevallen en dat de brand geen gevolgen heeft gehad voor de werking van de luchthaven.
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt