21 april 2025 - 10:30 - Marokko
Een brand heeft de bouwplaats van het gemeentelijk zwembad in Nador getroffen en aanzienlijke schade veroorzaakt. Het incident vestigt opnieuw de aandacht op de langdurige vertraging van het project. De vlammenzee, die zondagmiddag uitbrak, verwoestte het dak en zaaide paniek onder de omwonenden.
Volgens lokale bronnen ontstond de brand in het bovenste deel van de constructie, waar werklieden bezig waren met reparaties aan waterlekken in het kader van de herontwikkeling van de sportfaciliteit. Ondanks de snelle en omvangrijke inzet van de brandweer kon de verwoesting van het dak niet worden voorkomen. Er vielen geen slachtoffers.
Lees ook: Brand in hotel Cristiano Ronaldo in Marrakech
De brand legt de problemen bloot van stilgevallen bouwprojecten, met name op het gebied van veiligheid en technisch toezicht. Het incident voedt de discussie over de redenen van de jarenlange vertraging van dit verwaarloosde sportproject.
Lees ook: Grote brand verwoest markt in Tetouan (video)
De autoriteiten hebben een onderzoek naar de oorzaak van de brand aangekondigd. Het bouwbedrijf beschikt volgens hen over de vereiste documenten en verzekeringen. De verwachting is dat de werkzaamheden binnenkort hervat zullen worden onder toezicht van Al Omrane, de gedelegeerde projectontwikkelaar.
Marokko vs 250.000 slapende bedrijven
Marokkaanse auto-export keldert, miljardenverlies
WK voetbal verandert skyline van Marokko
Tiener berooft bank, 200.000 dirham buit
Marokko heeft meest rustgevende stad ter wereld
Hoe sterk is het Marokkaanse paspoort echt?
WK voetbal verandert skyline van Marokko
Tiener berooft bank, 200.000 dirham buit
Marokko heeft meest rustgevende stad ter wereld
Hoe sterk is het Marokkaanse paspoort echt?
Brutale Hollywood-roof in Tetouan (video)
Onrust na reeks autodiefstallen in Al Hoceima
Energie-experts zeker: Marokko wordt EV-hotspot!
Personeel nachtclub vervolgd na ruzie Marokkaan en Algerijn