27 juli 2022 - 12:20 - Marokko
De gerechtelijke politie van Tanger heeft in een villa die gebruikt werd voor de organisatie van prostitutie voor buitenlanders, 10 personen gearresteerd. Onder hen bevinden zich vijf Saoediërs.
De arrestatie vond plaats in een villa in de wijk Mister Khouch in Tanger. De algemene inlichtingendiensten kregen een tip over verdachte activiteiten in het huis. Vijf Saoediërs tussen 34 en 47 jaar en vijf jonge Marokkaanse vrouwen, tussen 18 en 28 jaar, werden op 23 juli gearresteerd tijdens de inval van de politie in de villa, meldt het dagblad Assabah.
Lees ook: Prostitutienetwerk van Marokkaanse vrouwen opgerold in Turkije
Ze werden maandag voorgeleid aan de procureur des Konings bij de rechtbank van eerste aanleg in Tanger. De opgemaakte notulen geven informatie over de wijze van ontmoeting en bemiddeling tussen de Saoediërs en de Marokkaanse vrouwen en over de huur van de villa.
Lees ook: Prostitutienetwerk gerund door Marokkanen in Europa opgerold
De rechtbank heeft ook huiszoekingsbevelen uitgevaardigd tegen verschillende mensen die door de arrestanten werden genoemd, in het kader van het onderzoek dat door de gerechtelijke politie wordt gevoerd.
Marokko ontslaat onverwachts leraren in België
Zijn droom? Marokko vertegenwoordigen op de Olympische Winterspelen
Wordt Marokko ook jouw volgende vakantiebestemming?
Trucs van dieven die je moet kennen als je via Spanje reist
Marokkaanse gepensioneerden mogen maximaal drie maanden naar Marokko
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...
Marokko ontslaat onverwachts leraren in België
Wordt Marokko ook jouw volgende vakantiebestemming?
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...
Ophef in Nador: gebakjes met glassplinters
Polisario antwoordt aan Koning Mohammed VI
Marokko en Portugal in gesprek over stroomkabel
Legale cannabis in Marokko "niet om coffeeshops te openen!"
Oplichter steelt luxe Mercedes met slimme truc in Tetouan