Saad Lamjarred in Dakhla voor nieuwe clip
Saad Lamjarred werkt momenteel aan de opnames van zijn nieuwe clip en koos daarvoor het zuid-Marokkaanse Dakhla.
5 september 2018 - 16:50 - Cultuur
Na in de steek te zijn gelaten door zijn advocaat heeft Saad Lamjarred nu ook de steun verloren van de kunstwereld. De Marokkaanse zanger wordt namelijk van een nieuwe seksuele misbruik verdacht.
Saad Lamjarred werd van de lijst van genomineerden verwijderd voor de All Africa Awards (AFRIMA) die in november in Ghana zullen plaatsvinden.
De 32-jarige zanger was genomineerd in meerdere categorieën waaronder die van beste liedje voor zijn song "Casablanca", beste zanger in Noord Afrika en beste zanger in Afrika. AFRIMA beloont jaarlijks de beste Afrikaanse artiesten.
Lamjarred wordt ervan verdacht een tiental dagen geleden opnieuw een jonge vrouw in een hotel in het Franse Saint-Tropez te hebben misbruikt. Hij betaalde een borgsom van 150.000 euro om onder toezicht vrij te komen.
Lees meer
Saad Lamjarred werkt momenteel aan de opnames van zijn nieuwe clip en koos daarvoor het zuid-Marokkaanse Dakhla.
Hit Radio heeft op de boycot oproepen op social media gereageerd. Een actie tegen de uitzending van de liedjes van Saad Lamjarred, verdacht van meerdere seksuele delicten,...
Saad Lamjarred werd eerder deze week in Frankrijk vrijgelaten maar blijft onder toezicht van de justitie na een nieuwe klacht voor verkrachting.
Zolang hij niet schuldig wordt verklaard zal de Marokkaanse radiozender Chada FM de liedjes van Saad Lamjarred blijven uitzenden.
De situatie wordt benarder voor Saad Lamjarred. De Marokkaanse zanger moet op 18 september opnieuw voor de rechter verschijnen die zal beslissen of hij opnieuw wordt vastgezet.