20 september 2018 - 12:40 - Cultuur
Hit Radio heeft op de boycot oproepen op social media gereageerd. Een actie tegen de uitzending van de liedjes van Saad Lamjarred, verdacht van meerdere seksuele delicten, boekte in de afgelopen dagen veel succes, voornamelijk op Twitter.
De Marokkaanse radiozender heeft daarom besloten om geen liedjes meer van de zanger uit te zenden. In Marokko wordt verwacht dat de andere radiozenders in de komende dagen hetzelfde besluit nemen.
Eergisteren verscheen de hashtag #Masaktach (ik zal niet zwijgen), op Twitter. Via de hashtag worden radiozenders, en met name Hit Radio, van medeplichtigheid beschuldigd omdat de liedjes van de zanger nog steeds worden uitgezonden. "Men kan het vermoeden van onschuld respecteren en fatsoen tonen door, tot de veroordeling, een vermeende verkrachter niet uit te zenden.", reageerde een jonge vrouw op Twitter.
Saad Lamjarred werd dinsdag terug vastgezet op besluit van het hof van beroep in Aix-en-Provence in Frankrijk. Hij wordt verdacht van een nieuwe seksuele misbruik in een hotel in Saint-Tropez.
Marokko’s auto-industrie groeit, Spanje onder druk
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Sean Paul kiest Marokko voor nieuwe videoclip (video)
French Montana en Swae Lee openen FIFA WK clubs
Uitstel voor Saad Lamjarred na chantage
Geheimen van Marokko: de gouden draden van het brokaat
Saad Lamjarred vecht deze week celstraf voor verkrachting aan
Chinese tv-hit kookt in Tanger
"Holy sh!t"-actrice Nora Dari in tranen op set
Marokkaanse actrice Naïma Bouhmala overleden