Zoeken

Hit Radio stopt uitzending liedjes Saad Lamjarred

20 september 2018 - 12:40 - Cultuur

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Hit Radio heeft op de boycot oproepen op social media gereageerd. Een actie tegen de uitzending van de liedjes van Saad Lamjarred, verdacht van meerdere seksuele delicten, boekte in de afgelopen dagen veel succes, voornamelijk op Twitter.

De Marokkaanse radiozender heeft daarom besloten om geen liedjes meer van de zanger uit te zenden. In Marokko wordt verwacht dat de andere radiozenders in de komende dagen hetzelfde besluit nemen.

Eergisteren verscheen de hashtag #Masaktach (ik zal niet zwijgen), op Twitter. Via de hashtag worden radiozenders, en met name Hit Radio, van medeplichtigheid beschuldigd omdat de liedjes van de zanger nog steeds worden uitgezonden. "Men kan het vermoeden van onschuld respecteren en fatsoen tonen door, tot de veroordeling, een vermeende verkrachter niet uit te zenden.", reageerde een jonge vrouw op Twitter.

Saad Lamjarred werd dinsdag terug vastgezet op besluit van het hof van beroep in Aix-en-Provence in Frankrijk. Hij wordt verdacht van een nieuwe seksuele misbruik in een hotel in Saint-Tropez.

Lees meer

Saad Lamjarred terug vrij na betaling 75.000 euro

Saad Lamjarred heeft de gevangenis verlaten. De Marokkaanse zanger zat sinds september in Frankrijk vast op verdenking van seksuele misbruik.

Saad Lamjarred betaalde 150.000 euro borgtocht

Saad Lamjarred werd eerder deze week in Frankrijk vrijgelaten maar blijft onder toezicht van de justitie na een nieuwe klacht voor verkrachting.

Chada FM weigert Saad Lamjarred te boycotten

Zolang hij niet schuldig wordt verklaard zal de Marokkaanse radiozender Chada FM de liedjes van Saad Lamjarred blijven uitzenden.

Saâd Lamjarred van lijst All Africa Awards verwijderd

Na in de steek te zijn gelaten door zijn advocaat heeft Saad Lamjarred nu ook de steun verloren van de kunstwereld. De Marokkaanse zanger wordt namelijk van een nieuwe seksuele...

Tunesische radiozender boycot Saad Lamjarred

Na een aantal Marokkaanse radiozenders heeft ook een Tunesische zender besloten geen liedjes meer uit te zenden van Saad Lamjarred.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team