21 augustus 2017 - 19:10 - Marokko
De gevangenisadministratie heeft opnieuw ontkend dat demonstranten die in Al Hoceima werden gearresteerd in de Oukacha gevangenis in Casablanca in hongerstaking zijn gegaan.
Volgens de DGAPR nemen alle Hirak-gevangenen regelmatig hun maaltijden en zelfs gerechten die door hun familie’s tijdens bezoeken worden gebracht.
De afdeling ontkent de berichten in de media waarin wordt aangegeven dat volgens een familielid van een Rif-activist die momenteel vastzit, meerdere gevangenen in hongerstaking zijn gegaan. Een aantal gevangenen zouden wel herhaaldelijk met een hongerstaking hebben gedreigd om “illegale voorrechten” te verkrijgen.
De DGAPR hekelt ook de “leugens” over de “slechte en wrede behandeling” van gevangenen door gevangenisbewakers.
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver