20 april 2024 - 22:30 - Sport
Na lang wachten op de luchthaven van Algiers vanwege de inbeslagname van hun bagage, inclusief shirts met een kaart van Marokko met de Sahara, door de Algerijnse douane, heeft de delegatie van Renaissance Sportive Berkane (RSB) vrijdagavond ingestemd om naar hun hotel te gaan.
De CAF heeft RSB in een officieel schrijven laten weten dat de voetbalbond zich zal inspannen om de shirts met de kaart van Marokko op zaterdag bij de club te krijgen. De CAF heeft de spelers en staf van de Marokkaanse club ook opgeroepen om terug te keren naar hun hotel.
Lees ook: Marokkaanse spelers "gegijzeld" in Algerije
Volgens bronnen van Al3omk heeft de CAF de Marokkaanse club zelfs toestemming gegeven om terug te keren naar Marokko zonder hun wedstrijd tegen Union Sportive de la Médina d’Alger (USMA) te spelen als ze hun bagage en officiële shirts niet terugkrijgen van de Algerijnse douane.
Bij aankomst op de luchthaven botste de delegatie van de Marokkaanse club met de Algerijnse veiligheidsdiensten, die de Marokkaanse spelers probeerden uit te zetten. "We willen jullie hier niet hebben. Ga weg!", schreeuwde een hoge Algerijnse politiefunctionaris tegen hen.
Lees ook: Algerije niet blij met Marokkaans clubshirt
Renaissance Berkane speelt zondag tegen USMA in de heenwedstrijd van de halve finale van de CAF Confederation Cup. De terugwedstrijd is gepland voor volgende week, op zondag 28 april.
Reizigers gestrand in Tanger Med na plotselinge wijziging
Ryanair-piloot maakt doorstart boven Tetouan
Marokko stuurt 48.000 imams terug naar school
Mocro Maffia-acteur Marouane Meftah in de fout
Marokko helpt internationale alliantie bij vangst 3 ton cocaïne
Marokko stapt met Spanje en VK in project voor vliegende taxi’s
Azzedine Ounahi in impasse
Ihattaren heeft nieuwe club, blijft in Nederland op vraag van familie
Moeilijke periode voor Marokkaanse internationals
Wedstrijd Marokko-Zambia: om hoe laat en op welke zender
Romantische vakantie Adil Rami in Marokko eindigt in ziekenhuis
Hakim Ziyech is terug
Marokko strijdt om supertalent Ayyoub Bouaddi
Achraf Hakimi reageert voor het eerst op beschuldiging van verkrachting